Op ons YouTube kanaal hebben we drie nieuwe video’s gemaakt. Alle drie geven ze duidelijke instructies over de montage van wapeningskorven. Op verschillende plaatsen op de website kun je de video’s terug vinden. Maar hier zetten we de nieuwe exemplaren ook even overzichtelijk op een rij.
In deze video zie je hoe je de hoekverbinding van wapeningskorven in de fundering op een juiste manier kunt samenstellen. Door een bajonetkorf in een gesloten korf te schuiven creëer je een goede hoekoplossing. Stap voor stap wordt het plaatsen van de wapening en de verschillende montage materialen uitgelegd.
Een hoekverbinding kan ook gemaakt worden met een open en gesloten korfeinde. Met behulp van haarspelden worden de korven gekoppeld. In deze video is duidelijk uitgelegd hoe je dat doet. Het plaatsen van de verschillende montage materialen wordt ook weer meegenomen.
In de derde video wordt duidelijk hoe je open wapeningskorven aan elkaar koppelt met koppelstaven. We leggen je uit waar je op moet letten, bijvoorbeeld op welke afstand van elkaar je de korven moet plaatsen.
Doe er je voordeel mee en houdt de video’s erbij op de bouw! Kom je er toch niet uit? Of is jouw situatie net iets anders? Neem dan contact met ons op. Onze wapeningsspecialisten zitten klaar om antwoord te geven op jouw vragen.
Bezorgen en verzendkosten Wij leveren dagelijks door heel Nederland en België. We bezorgen van maandag tot en met vrijdag. Verzendkosten De verzendkosten worden weergegeven in het besteloverzicht in de winkelwagen.Bestelling met standaard levertijdenDe verzendkosten staan weergegeven in het besteloverzicht.Express leveringVoor Express leveringen geldt een toeslag. Afhankelijk van het formaat van de order is deze toeslag tussen de € 60,- en € 200,- (excl. BTW). Na het aanvinken van Express levering, zie je direct wat voor jou de kosten zijn.Zelf afhalen is niet mogelijk.Gratis verzending bij orders met een lengte tot 6 meter vanaf € 1.200,- (excl. BTW) en bij orders met een lengte tot 12 meter vanaf € 3.000,- (excl. BTW).WaddeneilandenWij leveren niet rechtstreeks op de Waddeneilanden. Wel kunnen wij bezorgen bij transporteurs aan de vaste wal die de levering vervolgens vervoeren naar de eilanden.Gewenste leverdatum kiezenTijdens het bestelproces kun je de gewenste leverdatum kiezen. We doen ons uiterste best om op deze datum te leveren. De definitieve leverdatum bevestigen we via de mail. Hoe laat komt de levering? Je wordt op de hoogte gehouden wanneer de bestelling wordt afgeleverd en gelost. Eén dag voor de leverdatum ontvang je een tijdindicatie als deze beschikbaar is. We doen ons best voor een tijdindicatie, maar dit is niet altijd mogelijk.Op de dag van levering belt de chauffeur ca. 30 minuten voor levering. Onze producten worden verzonden via externe transporteurs daarom hebben wij helaas niet eerder informatie over het tijdstip van levering.Een bestelling kan uit meerdere leveringen bestaan en door verschillende transporteurs worden geleverd. Je ontvangt per deellevering een aparte verzendbevestiging met de geplande leverdatum.Lossen Vanaf de openbare weg lossen we op de gewenste plaats. We hebben geen kooiaap. We lossen naast de wagen.Wanneer je op eigen terrein gelost wilt hebben en de wagen moet daarvoor jouw terrein betreden, dan is eventuele schade voor eigen risico.
Vul je gegevens in en ontvang een aangepast voorstel.